„Dobrej bazar“ na chotěbořském gymnáziu

V sobotu 7. prosince 2013 se na našem gymnáziu konal menší bazar. V prostorné třídě v přízemí naší školy se v ranních hodinách „otevřelo“ hned několik obchůdků. Ke koupi zde byla bohatá směsice věcí od oblečení, šperků a knih až po nádobí a dětské hračky. Některé z věcí byly darovány i zadarmo. Mezi obchůdky si našlo své místo i stanoviště naší pobočky  Amnesty International, ve kterém se podepisovaly petice a sbíraly hračky pro děti v táborech utečenců v Barmě.  Byla tu i možnost malého občerstvení, v němž vonělo cukroví, káva a kvalitní čaj, a to vše opravdu „za hubičku“. Myslím si, že to bylo velmi příjemně prožité sobotní dopoledne nejen pro prodávající, kupující, ale i pro jen tak přihlížející. Jenom škoda, že návštěvnost nebyla moc velká, protože nám opravdu nepřálo počasí. Přesto se domníváme, že myšlenka možnosti levného nákupu na jedné straně a prodeje nepotřebných věcí, kterých vlastní každý z nás jistě dostatek, má určitě svoji váhu. A nejen ekonomickou, ale i ekologickou! Tak třeba zase příště – zavítejte i Vy na „Dobrej bazar“!

Za Ekoklub Gymnázia Chotěboř a Dobrou společnost

Iveta BrožkováPopulární příspěvky z tohoto blogu

Vyrobte si domeček pro žáby

Hromada kamení

Zlatý list – pro studenty chotěbořského gymnázia letos v kraji dokonce „dvakrát zlatý“!

OCENĚNÍ EKOTÝMU

Spolupráce AOPK ČR s chotěbořským gymnáziem pomáhá přírodě i ekologickému vzdělávání studentů

PROJEKT BASECAMP